| AdrianDinamo a întrebat:

M-am apucat de ceva timp de antrenament.As vrea sa stiu ce exercitii recomandati pentru biceps care sa dea rezultate repede... vreau sa imi ziceti si cate serii sa fac la exercitiu si la cat timp sau de cate ori pe saptamana sa imi antrenez bicepsul.Deci in concluzie vreau un program complet pentru biceps.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Synthol. in 4 luni vei avea cam 60 cm in brat. si in inca 4 luni vei manca niste coliva.
cocalar cu mentalitate de piept + biceps de 5 ori pe saptamana. tipic TPU. dar ma rog, 4 aparate, 4 serii la fiecare, sistem piramidal (cresti greutatea, scazi nr de repetari). flexii cu bara EZ priza ingusta, flexii bara dreapta priza larga, flexii alternative cu ganterele, flexii ciocan cu ganterele sau bara.

| NDC12 a răspuns:

Nu exista exercitii care sa dea rezultate repede.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Damn..doar biceps? celelalte grupe cui le lasi?

| AdrianDinamo explică (pentru aLeXaNdru145):

Fac si restul. da Vreau ceva exercitii pentru biceps!