| dorin282 a întrebat:

de 2 3 zile mi-au aparut niste bube rosii pe baza limbii, nu stiu de ce, mentionez ca am unpic de acid la stomac... de vreo 4 5 zile am venit in Spania pentru prima data... de la ce au putut sa apara? de asemenea ma jeneaza cand manac beau sau fumez. oare de la alimentatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AwesomeKiss a răspuns:

Hei, eu nu sunt doctor sau ceva dar iti spun ce am patit eu. Am fost din Bucuresti fix la tara in moldova la cineva. Acolo vaci, oi, etc. Am mancat orice aveau oamenii aia de la tara...nu erau bogati ce aveau si ei. Si peste o zi mi se pare sau doua am facut basici in gura limba. A fost groaznic, nu am putut manca nimic si clar imediat ce am ajuns in Bucuresti am fost la doctor si asta iti zic si tie sa faci. Du-te la un doctor.