| UIV27 a întrebat:

De 3 zile parca ma strange ceva in partea dreapta a abdomenului.parca e ceva umflat acolo. Nu ma doare. Am scaune putin mai deschise la culoare. Pana sa ajung la medic ce as putea avea? (Am 14 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte simptome mai ai? apendicita, mergi urgent la un consult

| lonewulf a răspuns:

Ampedicita, ceva probleme la colon ori cu ficatul. Depinde ce ai mancat/baut de sarbatori.

Repede la analize/doctor ca nu e de gluma.

| UIV27 explică:

Altele nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru UIV27):

Nu cred ca e apendicita daca nu prezinti si alte simptome, ca sa fii sigur mergi la medic