| Burzea a întrebat:

De 4 zile incoace ma doare la "epigastru" in capul pieptului. Am greata, mie foame dar nu pot sa mananc, o stare de moleseala, ma balonez din cand in cand. Ce credeti ca am? dau fundA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristinaLazar858 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi direct la un control medica. O consultatie la un doctor nu strica. Doar el iti pune un diagnostic si sa iti dea un tratatment in cazul cel mai rau daca esti bolnav de vreo boala. Sper sa te faci bine cat de curand!