| AnaDiana289034 a întrebat:

De aproximativ o săptămână folosesc Bonilash și pentru gene și pentru sprâncene. Genele au mai crescut puțin dar la sprâncene nu îmi prea dau seama. Acum câteva zile am văzut serul de la Foliceutic și ma gândeam sa îmi achiziționez și eu. Întrebarea mea este: ce îmi recomandați? Sa folosesc in continuare Bonilash sau sa renunț și sa folosesc Foliceutic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Continua cu Bonilash o luna si vezi apoi daca da rezultate iar daca nu, incearca alt produs.