| Yasmin875 a întrebat:

Ce părere aveți despre Bonilash? Este un ser pentru stimularea creșterii genelor.Eu îl folosesc de 2 săptămâni și nu prea sunt mulțumită.Nu mi-au crescut genele prea mult.

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

E foarte bun serul. Trebuie lasat sa -si faca efectul fara sa -i afectam desfasurarea cu produse de make-up sau de curatare/ demachiere. Ajung apa si sapunul. O sa vezi ca o sa creasca si mai mult. Sper ca te-am ajutat. Bafta

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Doar dupa 12 saptamani apar diferentele notabile

| Yasmin875 explică (pentru BroascaCuElice):

Pe cutie scrie 6 săptămâni.Ma rog.Dar mi se pare prea mult.sad

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Yasmin875):

Stiu ca ti se pare mult dar daca vrei sa se vada diferenta trebuie sa astepti