| anonim_4396 a întrebat:

De as avea o respiratie usor urat mirositoare( cu acelasi miros mereu..si un gust ciudat in gura)? Mentionez ca nu am probleme dentare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Depinde ce mananci. Dupa masa spala-te pe dinti, mananca o bomboana fructata, mesteca guma sau consuma un fruct. Am observat ca mancatul unui mar duce la eliminarea mirosului

| Adry05 a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu stomacul

Răspuns utilizator avertizat
| sergiu131313 a răspuns:

Se poate din cauza bilei...Incearca sa mesteci patrunjel crud.