| anytimeanywhere a întrebat:

de azi dimineata imi e rau: ma doare capu', ma doare spatele, imi vine sa vomit crying nu stiu ce sa ma fac? oare ce am? ps : trebuia sa'mi vina menstruatia caci e inca neregulat funda+vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!

Ar putea fi si de la caldura si de la menstruatie, dereglari hormonale, stres, efort prea mare, sunt foarte multe lucruri. Dar cel mai probabil de la menstruatie si canicula de zilele astea. Hidrateaza-te mai bine si nu sta in soare. Mananca putin si des si daca persista problema du-te la medicul de familie ca nu te costa sa vezi ce ai.

Multa bafta!

| Anuska_8824 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti.Sa te te relaxezi. Daca nu iti trece. Poti sa te duci la doctor`!big grin

| MyKandreea98 a răspuns:

Cred ca da!big grin

| Malinutza_6923 a răspuns:

Sunt sigura ca asta trebuie sa fie(menstruatia). Stai linistita in pat si dormi cat mai mult! Nu uita sa bei cat mai multe lichide, pentru ca este vara, iar corpul are nevoie de odihna si hidratarewinking