| LittleLady a întrebat:

De azi dimineata ma doare ingrozitor burta iar cand merg la toaleta o fac degeaba.Am luat si pastile, nu stiu ce sa mai fac.Sunt momente in care ma lasa durerea apoi revine si e insuportabila! Banuiesc ca sunt racita la burta dar nu am mai stat pe ciment(de obicei din cauza asta raceam la burta)si alte lucruri care ar cauza asta nu cunosc.
va rog mult ajutati-ma! ORICE SFAT ESTE BINE VENIT! funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu sti ce sa mai faci? Stiu eu, sa mergi la doctor!

| Alecsyyya a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la doctor, sper sa si faci asta!
Te pup :*

| AndFoc a răspuns:

Buna. Pai nu cred ca noi am putea sa te mai ajutam cu ceva, pastile ai luat cred ca linistita ai incercat sa stai. Cel mai bine e sa mergi la un medic sa nu fie ceva mai grav. Alte sfaturi nu avem ce sa iti dam. Multa bafta kiss.