| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! De azi-dimineață nu-mi vine să mănânc nimic. îmi făcusem un ou și când am mâncat din el îmi vine să-l vomit. simt senzația aia de rău, după incercai cu un iaurt dar nu știu simt senzația la stomac că îmi vine să-l vărs din acum simt că un mod în gât și îmi ghiortaie stomacul, ce credeți că am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oul este un aliment greu pentru ficat, din toata mincarea din frigider numai ou ai gasit sa maninci? Dimineata maninci o banana nu ouă

| aleexkdos90 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am incercat un măr acum, dar nu mă forțez

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aleexkdos90):

E ok, maninca o supă ca ai facut indigestie de la ou ficatul e praf numai suportă mincare grea cartofii prajiti ouăle si carnea evita le o perioada, maniunca un iaurt, o salata verde gasesti la lidl salata verde proaspăta gata spălata o scoti din punga si o faci cu lamîie si e ceva delicios si usor pentru stomac. Poti minca o felie de paine prajita si niste brinza de vaci.

| Adelina4679 a răspuns:

Se mai intampla si momente ca acestea, incearca ceva nou sa mănânci

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Personal nu cred ca ai nimic dar dacă se agravează iei recomand sa te duci la urgente.