| Ionion13 a întrebat:

Buna TPU! De cam 1 luna imi tot ies niste jubre(bube) ca muscaturile de tantari. Imi ies cam 6-7 jubre la fiecare 2 zile, cand trec apar altele. Ce poate fi? As putea avea viermi intestinali? Alte simptome nu am, ati avut asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fi alergie la ceva, mancarea, iarba, un produs din casa, o carpa sintetica cu care te stergi samd.

| Caro34 a răspuns:

Încearcă Triderm crema vreo 5-7 zile și între timp poți face și 3 zile la rand un examen al scaunului, dar nu cred că de asta îți ies acele bube! Numai bine!