| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 zile simt ca parca nu am aer. adica pot respira bine numai ca aerul nu e bun parca si ma doare in stanga la coasta nu stiu cum sa va explic de la cutia toracica spre stanga putin dar in sus inima nu ma doare deloc numai ca la cutia toracica sus putin spre stanga simt ca o apasare cand schimb cateodata pozitia simt accea apasare si parca nu pot respira bine si cateodata ma doare si in spate jos la plaman tot in stanga ce ar putea fi? Maine merg la medic. voi ce ziceti ca asi putea sa am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TuttyFk a răspuns:

P:S : Nu m-am lovit deloc la coaste sau in zona aceea.

| TuttyFk a răspuns:

Febra nu am. si ma doare cand schim pozitia

| Stef0909 a răspuns:

Pai ce sa zic. dupa cate mi-a spus si mie mama ca efectele Pneomoniei sunt asa:respiri greu, febra, mai ales vara este foarte periculos adica ai grija...cu apa rece cu astea ca nu e prea bine si eu avut cand eram mic..ma trageam cu bicicleta apoi luam apa rece si asa=pneomonie asa ca iti recomand sa te duci la un doctor sa vezi ce aiwinking