| alyely a întrebat:

Buna,TPU! De cateva zile ma simt rau.Ma trezesc in fiecare dimineata la ora 4 si am o stare de voma sad, dar nu vomit.Altceva nu ma mai doare nu mai am nimic in afara de starea de voma, care trece singura in jur de ora 8-9.
P.S. nu am nici pofta de mancare
Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu ai dat prea multe detalii, ti-ai inceput viata sexuala? ..ai avut relatii sexuale neprotejate?
Adreseaza-te medicului de familie, poate ai ceva probleme cu fierea/stomacul.
In urma unui control si ceva analize, vei afla cu exactitate ceea ce te supara.
O zi buna sa aihappy

| alyely explică (pentru caramela):

Nu mi-am inceput viata sexualahappy

| alyely explică (pentru caramela):

Si...mersi la felhappy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată băiat, ce virstă ai? Mergi la medicul tau de familie sa te consulte.

| alyely explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt fata si am 14 ani

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă nu ti a venit ciclul pină acum se poate să fie din cauză că organismul se pregăteste de sosirea lui, si este dereglat, nu prea ai furnizat detalii. Dar oricum o vizită la medic nu strică.