| Corina64 a întrebat:

Buna TPU de cateva zile sunt balonata si am o senzatie de stomac gol...sunt si constipata, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Alexuta921 a răspuns:

1. Perioada lunii
2. Ai stat in curent
3. Ai baut prea multa apa rece de la frigider
Una din 3.

| Corina64 explică (pentru Alexuta921):

Cred ca toate sunt valabile, multumesc mult de răspuns

| Alexuta921 a răspuns (pentru Corina64):

Cu placere. :*
Esti mai bine azi?

| Corina64 explică (pentru Alexuta921):

Intr.un fel da... oricum mai am 2 zile pana la menstruatie deci e normal sa ma simt asa

| abigail28 a răspuns:

Posibil sa se apropie ..perioada aia. a lunii. Nu cred ca e ceva grav

| Corina64 explică (pentru abigail28):

Pai chiar urma sa imi vina, speram sa nu fie altceva, totusi multumesc pentru răspuns

| abigail28 a răspuns (pentru Corina64):

Cu drag happy