| Maria39popescu a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare, mai am cateva zile pana la menstruatie si ma simt destul de prost, am o senzatie de greu la stomac e normal sunt si balonata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Deliaaa2003 a răspuns:

Daa...mai patesc si eu..nu ti face griji

| Alemaria30 a răspuns:

Daa.e normal..si eu trec prin exact aceleasi simptome sad

| Maria39popescu explică (pentru Alemaria30):

Multumesc de răspuns, imi faceam griji