| GwenStefani a întrebat:

De ceva timp am observat ca nu ma pot tine pe picioare. Nu merg drept. merg aproape ca un om beat. Ma refer la mersul pe strada.

Vi s-a intamplat? Ce sa fac? Va rog sa nu radeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat.
Consultă un neurolog cât mai repede, nu este nimic de râs când vine vorba de sănătatea ta.
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Mi s-a intamplat si era din cauza ca aveam probleme cu o ureche. Dupa cum poate stii, partile interne ale urechii au rol in echilibru, iar atunci cand sunt afectate de vreo infectie, echilibrul este afectat si el. Daca esti sigura ca nu este nimic legat de asta, atunci nu prea am idee de la ce ar putea fi thinking

| BissiBee a răspuns:

Pai probabil ar trebui sa mergi la un doctor... poate nu te alimentezi cum trebuie si de aceea.Sie eu mai patesc dar imi trece destul de repede.

| geoburndragon a răspuns:

Poate ai anemie