| lilith16 a întrebat:

De ceva zile am niste probleme, pur si simplu stau si deodata incepe sa ma usture nasul si sa am un miros urat doar in nara stângă si nu e ca miros eu sau ceva de langa mine, am intrebat-o pe mama daca simte si ea si a zis ca nu. Acum m-am trezit cu o durere de cap, de mãsea, ameţesc si am acel miros ciudat. Are legătură ca a plouat acum ceva zile si m-a udat pe cap? Sa imi fac griji?(in legătură cu mirosul, se simte pe moment oriunde asa si dupa ce nu ma mai ustura nasul si stau in acelaşi loc nu mai simt nimic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Ai o infectie. Mergi urgent la medic.

| nastaseelenacristina a răspuns:

Sinuzita

| Blaga_Adina_1985 a răspuns:

Ar fi bine să mergi la un specialist cred că este vorba despre o infecție, ar fi bine să nu aștepți