| anonim_4396 a întrebat:

De ceva zile imi e foarte rau, nu am pofta de mâncare, imi vine sa vomit si sunt foarte bipolară.(NU MI-AM INCEPUT VIATA SEXUALA deci nu ar avea treaba cu o posibila sarcina) si imi e foarte sete si daca imi e foame si mănânc ce mancam ca pana acum imi vine sa vomit...Am mai patit asa si vineri seara si aveam si atacuri de panica. Ar avea vreo legătură ca trebuie sa imi vina menstruaţia? Imi e foarte rau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaOana29 a răspuns:

Aceste simptome le poti avea si pe baza de stres. Daca nu ai nici un stres, iti recomand sa te duci la un doctor specialist si el iti va recomanda niste paste pentru greata, pofta de mancare etc.
Ai mancat ceva ceva nu ti-a placut? Se poate sa fie si din cauza aceasta.

| lilith16 a răspuns (pentru MihaelaOana29):

Nu. chiar nu. si nu am mâncat ceva neobişnuit, dupa ce am pus întrebarea aia am inceput sa tremur si aveam si diaree. acum sunt mai bine, probabil a fost o indigestie dar tot nu am pofta de mancare

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat: știi că ești "foarte bipolară" dar la 14 ani nu știi cum e când vine ciclul menstrual

| lilith16 a răspuns (pentru sierra1):

Ma cunosc foarte bine si nu am avut niciodată simptomele astea cand imi vine ciclul, nu comenta fara sa gandestiwinking

| sierra1 a răspuns (pentru lilith16):

"nu comenta fara sa gandesti"

dintre simptomele enumerate ai uitat: ieșiri nervoase necontrolate și fără respect

| lilith16 a răspuns (pentru sierra1):

Am spus, prin "bipolaritate" se înţelege ca am stari care se schimba foarte repede. dar las-o asa ca nu ma ajuti oricum cu nimic

| Laila12Izabela a răspuns:

S-ar putea sa ai paraziti la stomac. Mergi la medic.

| pombar a răspuns:

S-ar putea sa fi bolnava sau sa ai paraziti, mergi la un medic si vorbeste sincer.