| TheCritic a întrebat:

De doua-trei zile, cand mananc, mi se face foame la nici un sfert de ora dupa ce am luat masa si ametesc. Nu e o chestie de autosugestie si nu e legata de mancarea pe care o mananc pentru ca mananc foarte sanatos insa stomacul meu face urat. A mai patit cineva acest lucru? Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sirena_Mica_1976 a răspuns:

Toata lumea.Acest obicei nou tine de schimbarile meteo de afara. Suntem dati peste cap asemeni copacilor care infloresc, gainilor care incep sa se oua.Iti vei reveni si incearca sa nu te plictisesti

4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Ai o problema de absorbtie intestinala, deci consulte un gastroenterolog. Sanatate!

| giony54 a răspuns:

Este o oscilatie de glicemie si trebuie mers la medic urgent pentru ca este un diabet la inceput si nu trebuie lasat asa. Pote sa fie pe stres,oboseala, hrana proasta, dulciuri, sucuri, etc.

| TheCritic explică (pentru giony54):

Sunteti sigur de cele spuse? Nimeni din familia mea nu are diabet, cum am mai spus, alimentatia mea este una sanatoasa, sucurile pe care le beau sunt facute de mine insa stresul e la ordinea zilei, insa nu duc o viata sedentara.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Poate ai o tenie happy, du-te la medic.