| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
de fiecare data cand fac sport sau efort transpir foarte tare
stiu ca transpiratia ajuta la racirea corpului dar eu cred ca nu e ok sa am tricoul ca si can e luat din masina de spalat
care ar fi cauza? si ce ar trebui sa fac? deoarece nu gasesc nimic care sa ma lamureasca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Du-te la doctorul de familie si intreaba-l ce e cel mai sigur

| stefanvladvlad a răspuns:

Transpiratia nu e o problema daca apare cand faci efort

| RaduDavid a răspuns:

Bine.auzi:
-daca esti mai gras nu cred ca este nimic doar arzi caloriile
-oricum ai fi, du-te la un doctor la un control, nu este lrea bine sa transpiri chiar asa

| SerKaN06 a răspuns:

Stiu cum e, si eu am problema asta...

Se zice ca est mostenita de la o ruda...
De exemplu, eu se zice ca am luat problema asta de la tata...

Este o boala de familie, si nu cred ca are vreun leac...
Deci nu-ti face griji, nu se intampla nimic