| Massiv3 a întrebat:

Buna TPU.De ieri cand m-am trezit cand m-am ridicat din pat m-a durut capul si am ametit foarte tare asta pana astazi cand tot asa. Nu ma mai doare asa tare dar aproape la fel de puternic. Mi s-au infundat urechile si ma simt slab. Va rog sa ma ajutati nu stiu ce mi se intampla! Multumesc anticipat TPU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Mananca ceva mancaruri usoare si placute, ceva fructe proaspete, bea un pahar cu apa dimineata dupa ce te trezesti si hidrateaza-te bine pe timpul zilei; iesi undeva in parc, in natura daca poti mergi cateva minute descult prin iarba.
Daca vrei poti sa mergi si la medicul de familie sa vezi ce zice insa pune discernamantul tau asupra ceea ce iti spune, zi faina.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa bei multa apa si sa iesi la o plimbare si eventual sa mananci niste carne de pui sau vita si alimente bogate in proteine si fier.