| Bugabuga12365 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi vine rau cand stau culcat,,de asta dorm cu capul sus mereu, ma trezesc cu mucus in gura si 3 nopti la rand m-am trezit in mijlocul noptii pentru ca imi era rau si o data am vomitat.Azi-dimineata m-am trezit dintr-o data si cand m-am ridicat am ametit foarte tare si mi se facuse foarte rau,credeam ca o sa vomit sau lesin,dupa am simtit niste furnicaturi in maini si picioare,iar apoi mi s-au intins degetele de la mana si nu le mai puteam misca,Ma si incalzisem extrem de tare si am transpirat mai rau ca niciodata,se scurgea apa din toate partile,fiecare por,mi-a trecut dupa ce am fost la toaleta.O sa merg la medic cat de curand, dar pana atunci as vrea sa stiu daca stie cineva motivul astora sau daca a mai patit cineva ceva asemanator.ma doare si capul foarte tare de vreo saptamana,in unele zile da, in unele nu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Aveai febra?

| Bugabuga12365 explică (pentru presus):

Nu

| presus a răspuns (pentru Bugabuga12365):

Probabil este o toxiinfectie alimentara, poate tine si cateva zile, nu stiu sigur. Cel mai bine este sa consulti un medic, pareri sunt 1000. Sanatate!

| dorina2234 a răspuns:

Suna a sinuzita.
La sfarsit mi-a venit in cap si toxiinfectie dar daca o ai de cateva zile o fi altceva.
Numai doctorul iti poate spune.