| Afsdghvcs a întrebat:

Hei TPU adineauri am cazut la fotbal si am dat cu capul de pamant, nu am cazut gen direct in cap am cazut pe umar si am dat si cu capul putin de pamant, am ametit am stat jos dupa m.am ridicat nu am cucui nici nu mi.am spart capul da ma simt putin ametit ori sunt eu obosit de la fotbal, totusi nu ma doare capul da ma simt obosit tare am jucat fotbal 5 vs 5 de la ora 6 si ceva pana la 8 poate de asta, vreau sa mi spuneti daca pot pati ceva, pe loc nu mi.am pierdut memoria sau ceva dar am o durere mica de cap, pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu, e o lovitură minoră, daca ai zis ca nu ai nici macar cucui. E normal sa te simti ametit

| Afsdghvcs explică (pentru Denisa0954):

Sper sa fie asa cum zici tu eu is mai fricos de fel cand vine vorba de lovuturi la cap happy

| Denisa0954 a răspuns (pentru Afsdghvcs):

Dacă ar fi fost ceva grav cu siguranta corpul tau ti ar fi arătat asta. Dacă ai dubii, mergi la medic

| askmefast a răspuns:

Daca nu iti trece pana maine ar fi bine sa vorbesti cu parintii/vizitezi un medic