| Dimitriu_Stefanfanut_1997 a întrebat:

BUNĂ TPU.
De la un timp a început sa mă doară capul în partea stângă sus, nu e o durere foarte tare, dar nici una foarte mica, o fi din cauza ca stau prea mult de la un timp pe telefon sau ca mă culc târziu? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut!

Bravo, ti-ai raspuns singur la intrebare.
Acum stii ce ai de facut!

O seara buna!

1 răspuns:
| Dimitriu_Stefanfanut_1997 explică:

Da dar acum câte va lui am avut puroi în gat adică la amigdalite
Se poate sa fie și din cauza asta