| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU
De la varsta de 12 ani acum 15 am inceput sa slabesc foarte mult de mi se vad oasele imi puteti spune cum pot sa slabesc la picioare sunt prea mari! in ele n-am slabit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tie ti se vad oasele si vrei sa slabesti in continuare?
extrem de aiurea

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ciclism. Orice exercitii fizice sunt bune, insa ciclismul este cel mai distractiv si nu te plictisesti de el.

| panther2007 a răspuns:

Slabitul la picioare se face prin exercitii fizice, prin tonifierea gambei musculare.Mult succes