| anonim_4396 a întrebat:

De o jumate de zi a inceput sa ma doara in piept, putin la stanga. Inima provoaca durerile (ignorabile dar nu de neglijat)? Beau energizant (1 doza monster 500ml pe zi, incepand de acum aproximativ 2 saptamani (sau 11 zile)), sa fie chiar de la energizant, 11 doze? Nu am mai simtit durerea in piept pana acum si ma tem ca ar putea fi chiar energizantul. Am 16 ani apropo, ma las de energizant total daca asta e problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tonobil a răspuns:

Da,cel mai posibil de la energizant.Un coleg asa a patit..au chemat ambulanta

| auntbalance a răspuns (pentru Tonobil):

Sper ca e bine!
un coleg imi spunea ca el consuma in trecut cate 3 doze de energizant pe zi, si s-o lasat ca il apucau durerile in piept, na... acum e ok

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Renunță la energizant și vezi dacă îți e mai bine.

| oz_1736 a răspuns:

Bea apa nu te mai otravi singur. Si altfel gandita situatia. La 16 ani esti izvor de energie, trebuie sa alergi zeci de km zilnic ca sa ai nevoie de 500ml monster

| SATIR a răspuns:

? nu se stie DACA asta este cauza. Dar, tu nu citesti Ingredientele energizantului? Cate ingrediente de acolo recunosti? Probabil doar unul: apa. Nu mai bea energizante. Ca sa nu mai ai motive de suferinta.

Apa. Bea apa. Aia este cea mai buna.