| Lilly095 a întrebat:

de obicei fetele mai cresc dupa 16 ani? incurand fac 16 ani si am 173 cm... mai am sanse cresc macar pana la 176-177cm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Bineinteles! Fetele cresc de obicei pana la 18-19 ani. Cu siguranta te vei mai inalta happy

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Organismul uman evoluiaza pana la 25 ani!

| Rush a răspuns:

Pai alta categorie nu prea aveai, in afara de adolescenti, ma rog.Mai ai timp sa cresti, nu iti face griji.

| Lilly095 explică:

In curand***

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Da, de obicei o persoana isi termina avansarea in inaltime pe la 21 la barbati si 18-19 la femei, deci in concluzie vei avea sigur 177 cm poate chiar 180