| Șosețică a întrebat:

de scurt timp mi-a crescut o alunita pe nas si nu stiu cum sa scap gratuit de ea... aveti vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FaRanUmE_5125 a răspuns:

Nu tresa mergi neaparat la medic,,, dar nu scapi nici gratistongue

mergi doar la farmacie si intrebi ce tiar trebui sa scapi de ea.

sunt destule creme care vindeca chestii din astea si nu te costa mult!

1 răspuns:
| Hirako a răspuns:

Gratuit nu ai cum.Mergi la medic.