| anonim_4396 a întrebat:

De trei zile am inceput sa am crampe, sa imi fie greata, sa am diaree si dureri de spate jos.Ieri a inceput sa ma intepe in partea de jos a abdomenului, iar in seara asta intepaturile ma iau din cand in cand in partea apenticitei si nu am pofta de mancare. Oare am apendicita sau sunt chestii trecatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Tu sa fii tare si sa gandesti pozitiv. poate e doar o toxiinfectie alimentara.

| gosh0108 a răspuns:

E posibil sa fie calculi renali... Mergi la medic pentru confirmarea diagnosticului.

| xXDody14 a răspuns:

Eu cand am avut apendicia m-am trezit intr-o seara ca nu mai suport durerea.Asa ca poate e trecator.

| Sanducu_Aura-Andreea_1992 a răspuns:

E posibil sa fie apendicita dar cel mai bine este sa consulti medicul; el stie cel mai bine si te va indruma! multa sanatate