| xDanyxDany a întrebat:

de vreo 2 ani am inceput asa treptat dealungul timpului sa am o stare de epuizare, pana acum doua luni daca lucram mai mult de doua ore simteam ca nu mai am energie si ma dureau toti muschii daca continuam, si de doua luni incoace nici macao o ora nu mai pot sa lucrez, pur si simplu ma dor exagerat de tare muschii si daca continui ma ia cu ameteala de vad negru in fata ochilor. Am incercat cu cafele dimineata (eu nu beau cafea de fel dar am incercat), cu energizante dar nimic, obosesc foarte repede si nu stiu din ce cauza. Unde pot merge sa-mi fac un control sau ceva ca sa vad ce am si i final sa-mi rezolv problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Mergi la doctorul tau de familie, care iti va da trimitere mai departe. Poti sa ai o anemie sau o lipsa de calciu sau o alta problema, unele din ele vor iesi la analize. Este greu de ghicit ce ai in realitate.