| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De vreo 2 zile ma doare in partea dreapta a abdomenului, in zona apendicului insa sunt mici intepaturi. Acolo si la spate, cam in zona rinichilor. Daca este vorba de apendicita nu stiu cat o voi convinge pe mama sa mergem la un doctor deoarece am mai fost acum jumatate de an aproximativ cu aceleasi simptome si era totul in regula si nu doar atunci. Credeti ca am racit? Astept si parerile voastre. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Apendicele nu doare in acea zona.

Posibil sa fie o intindere, raceala.Mai asteapta cateva zile daca nu se agraveaza si daca tot nu trece mergi la un doctor iar.

| Bogdanbogdan1994 a răspuns:

Nu putem stii daca ai apendicita sau nu. Mergi la doctor, e necesar un consult de specialitate.