| DarkGirl92 a întrebat:

Am mici dureri in partea dreapta a abdomenului. Poate fi apendicita?
P.S nu am alte simptome.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat apendicita.
Eu cred ca e o mica raceala la ovar.happy
Daca durerea persista, e mai bine sa te duci la doctor, pentru a preveni anumite complicatii!
Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu de câte ori te doare-n partea dreaptă jos este apendicită. dacă ai degetul mare de la piciorul drept amorţit atunci trebuie mers la urgenţă.Nu strică o vizită la medicul de familie!

| agirll a răspuns:

Nu neaparat. Daca te mai doare mult timp ar trebui sa mergi la un doctor.Eu zic doar daca e neaparat dar daca te doare doar putin nu necesitawinking.