| AsDeRvU a întrebat:

Deci am 15 ani, baiat am 1.86 si as vrea sa ma dezvolt si eu in masa musculara... adica la umerii mei se vad oasele si nu arata asa bine si as vrea sa va intreb ce exercitii fizice ar terbuii sa fac si cum sa le fac?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la sală și o alimentație diversificată.
Pa, pa.