| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut as vrea sa imi dezvolt masa musculara as vrea sa imi ziceti ce exercitii fizice si cate care le pot face in casa si cam in cat timp o sa dea rezultate

Răspuns Câştigător
| KALASHER a răspuns:

Mănânci multe proteine și carbohidrați.Și kcal multe.Mușchii nu-i faci doar cu exerciții. Dacă întrebi aici înseamnă că habar nu ai de fitness și nu ai cum să faci mușchi acasă și repede.Baftă!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

1. muschi acasa = aberatie de copii mici si firavi

2. muschii NU se fac doar cu exercitii. Se fac cu exercitii + multa mancare.