| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii as futea face acasa ca sa ma dezvolt in masa musculara?

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,tu înainte să trimiţi o întrebare nu o reciteşti, ai scris oribil şi se înţelege alt ceva, şi cel mai bine te-ai duce la sală acolo se fac adevăraţi muşchii, o zi bună!

| danimotenel a răspuns:

Eu de obicei o fac cu ursuleti de plus, e si placut si faci si masa musculara.

| ScheißeBeMine a răspuns:

Futea?!

| dragosvalentin69 a răspuns:

Sala?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru dragosvalentin69):

Raspunsuri de genu asta nu ajuta, pentru ca daca te straduiesti poti sa faci muschi si acasa( daca te antrenezi serios_)

| Cosmin86 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Da, dar mult mai slab decat la sala, din simplul motiv ca acasa nu ai conditii, nu ai aparate, nu ai nici macar banci reglabile, sa poti lucra muschii din mai multe unghiuri.

| Piticux3 a răspuns:

Se poate oriunde. Si acasa si la sala in parc etc. Dar sala e mai buna. happy Dar trebuie sa ti regim sa mananci sanatos...