| superpissy40 a întrebat:

Deci am o problema: in fiecare noapte la ora 1:30 imi apar pe fata cateva(nu foarte multe)bube si mi se face fata rosie si ma mananca.Si nu numai fata ma mananc ci peste tot pe picioare pe maini pe spate absolut peste tot ma mananca.Am primit acum cateva zile o perna noua. S-ar putea sa fiu alergica la ea? Si vroiam sa zic sa am fost si la doctor eu credeam ca e rubeola dar nu e fiindca atunci cand am ajuns la doctor mi-a disparut rosul de pe fata si doctorita a zis ca daca era rubeola ba din contra mi se facea si mai rau si nu inceta.Si eu sunt si putin racita si cam tusesc.Deci ce poate fi? Astept raspunsurile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Cred ca esti doar alergica la cv anume. poate ai mancat cv si nu ti-a fost bine la stomac., poate si cearceaful este de vina

funda?
happy

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Esti blestemata!

| jan33tt a răspuns:

Te transformi in vampir!

| coитⁿтρu a răspuns:

Probabil esti alergica.