| Anafjfj a întrebat:

Buna TPU!
E normal când apeși pe buric sa ai dureri/înțepături ținând cont că așa nu ma doare deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa iti place, nu e problema altora

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, dar asta denota ca ai paraziti intestinali.

| Brizbriz a răspuns:

Binenteles ca NU
si tot bineinteles ca nu o sa ma crezi cand iti spun ca poate denota o problema grava, cum ar fi tumoare... orice numai sa nu faci EVIDENTUL: sa mergi la medic

| 1997onur a răspuns:

Pai daca apesi tare iti dai seama ca o sate doara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal să simți dureri și înțepături când apeși ușor pe buric

| Anafjfj explică (pentru anonim_4396):

Dar dacă apeși tare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anafjfj):

Dacă apeși tare pe buric sau pe orice altă parte a corpului este normal să simți durere

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa prostiile, e normal numai daca apesi FOARTE TARE, cum ar fi o greutate de 15 kile, daca apesit putin mai tare si doare, atunci SIGUR e o problema, si dupa cum vezi abia asteapta sa ii spuna cineva ca e "normal"

| Lukasssz a răspuns (pentru Brizbriz):

Iar esti prost...
Neinformat...
Ca de obicei.Naivul din ecuatie tu esti.
Stiinta ta pentru altii este aritmetica de clasa a 3-a.
Citeste si tu o carte chiar daca ar fi prima.

| Brizbriz a răspuns (pentru Lukasssz):

Manca-l-ar mama de atotstiutor si atot... asta... "lUZAR avertizat"

si care umple cu noroi, ca "ce prost sunt eu" fara sa dea nici un argument... oarecare, in afara de noroiul lui

poate ca sunt prost, sau nu, asa ca, chiar daca uneori chiar mai spun prostii, nu inseamna ca tu poti sa ma umplii de hate fara nici un motiv, si mi se rupe TOTAL ca tu "crezi" ca stii motivul, atat timp cat nimeni altcineva nu poate GHICI care ar fi motivul ala

deci, de ce nu te duci tu pana la fereastra si urlii la luna? sa te descarci, vorbim dupa aia, poate incep sa ti se invarta neuronii si nu mai SPUI TAMPENII... gratuite si amarate