| DeliiBluu a întrebat:

E posibil sa fac varsat-de-vant? Pentru ca am urmatoarele simptome: Febra, Durere de cap,Imflamatia gatului, Putina greata, Si stare de oboseala. Am citit pe un site ca astea sunt simptomele. P.S nu am mai facut. Funda puppy dog eyes crying!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| felixdesign a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic; el iti va spune ce sa faci... Insanatosire grabnica!

| NonEinstein a răspuns:

Cică dacă e posibil să faci varsat-de-vant păi dacă nu era posibil mai se facea boala asta?
Da, prezinţi simptomele cel mai probabil şi ai.

| adelinutu1 a răspuns:

Ai 99% sanse asa eram si eu si am facut dupa cateva zile. si inca nu e pojar mic cred (rubeola) e mare (varicela) laughing insanatosire gtavnica funda?

| DeliiBluu explică:

Adica...eu si o colega avem acelasi simptome dar ea lea avut cu 3 zile inaintea mea si acum are pe toata fata I don't want to see...mie insa nu mi-a iesit inca

| adelinutu1 a răspuns (pentru DeliiBluu):

Pana la urma ai mai avut?

| danielsima a răspuns:

Este posibil dar daca va ingriziti ( va faceti ceaiuri si stati in pat ) sunt sanse sa treaca suflatu.

| stejara a răspuns:

Da e foarte posibil dar vezi ca simptomele in bolile copilariei- ca asta-sint asemanatoare de aceea iti trebuie un diagnostic diferential. fugi la un medic. sanatate. ciao