| Alexandracoman433 a întrebat:

Buna TPU, este normal sa te tina menstruația 8 zile? Astăzi toată ziua nu am sângerat și acum seara am observat pe chilot ceva maro, este ceva normal? Am luat o pastila de a doua zi ellaone acum o săptămână înainte să îmi vina menstruația.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai acum experimentezi efectele negative ale bombei hormonale, care ti-a "explodat" ovulul fecundat.

Aceste efecte secundare modifica menstruatia si ovulatia pe urmatoarele 6-12 luni care va veni aleator.

| Ionelicatomos12 a răspuns:

Da este foarte normal! Probabil ai o frana de **** pe chiloti dar e bine, am 20 de ani si mi s-a intamplat de 3 ori chiar intr-o luna!
Deci concluzia spala-te mai des!