| anonim_4396 a întrebat:

Eu cand sunt in acea perioada a lunii, pentru dureri i-au KETONAL 100, care imi elimina de tot durerea pe tot parcursul zilei,dar si scurgerea atat cat isi face efectul, Afecteaza cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Da, orice tratament farmaceutic afecteaza. In mod natural trebuie sa suporti sai sa-ti calmezi durerea prin comprese sau orice alte tratamente naturiste.

Ketonalul iti da sistemul peste cap si e posibil ca pe termen lung sa apara complicatii, plus ca dupa un timp nu-si va mai face efectul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Mai bine ai incerca sa bei ceai de cretisoara sau sa iei Algocalmin, iti alina mai bine, nu cred ca afecteaza.
Te pup!