| M1sHu a întrebat:

eu joc la o echipa de fotbal de juniori... Eu tot jucam pe postul de fundas sunt mai inalt si mai stabil in picioare(dar am si un sprint foarte bun). Sambata aceasta antrenorul m-a pus in atac nu stiu de ce. Cand mergeam cu mingea repede am trecut de un jucator (fundas) i-a fost ciuda ca l-am trecut si o dat cu toata puterea cu piciorul sau in partea cealalta (unde nu este aparatorul in spate). Si pana acum ma doare foarte tare cand incordez muschiul crying Ce sa fac? FUNDA! big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michidutza a răspuns:

Stai pe varfurile degetelor chiar daca doare ff tare
eu asa am patit si mi-a trecut imediat
fundabig grin

3 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| SlenderMan299 a răspuns:

Pai zii antrenorului ce s-a intamplat si roagal sa te lase putin pe banca pana ce te vei vindeca

| BugyAsDs a răspuns:

Du-te la doctor sau pune crema de galbenele in fiecare noapte si peste ea pune un bandaj