| Alex829291 a întrebat:

Buna TPU! Exista vreun ulei care iti indeparteaza thc ul din saliva pentru testul anti-drog din trafic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Exista stai naibii acasa sau mergi pe jos cand fumezi sau te droghezi, e cel mai safe tinere
Ne-am saturat de teribilisti care risca viata altora in trafic!
Viata nu merge pe principiul am mancat usturoi dar nu miroase, daca faci o fapta asumati!
Nu cred ca exista ceva ce poate pacali acel aparat, pe de alta parte politistul daca are incertitudini te poate duce la analize la sange, deci nimeni nu poate scapa!

| danimarinescu a răspuns:

4o de zile fără iarbă. Or sa te te cam doară plămâni fără