| blackheart26 a întrebat:

Buna TPU! Ieri am descoperit in zona capului in partea dreapta un "dâmb" ca un fel de os, nu mă doare capul de la el și nu am nimic neobisnuit, poate fi de la postura sau reumatism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CassieII a răspuns:

Ar putea fi de la postură. Eu am pățit la fel când eram la liceu spre tâmplă și am crezut că mi-a ieșit ceva.laughing

| blackheart26 explică (pentru CassieII):

Sincer stai cocoșată din cauza ca scriu mult la școala și din cauza telefonului, sper sa fie asta cauza. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am descoperit in zona capului. un "dâmb" ca un fel de os. poate fi de la postura"

stai cumva sprijinit (gândind o temă de ex) in pix?