| MyNameIsAndreea123 a întrebat:

Ieri am facut sex oral cu iubitul meu de 16 ani, eu am 15, dupa ce am venit de la ginecolog.
Numai ca acum ma doare burta foarte tare. Ce se intampla? Nu am inghitit sperma. Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu ai nimiclaughing

| MyNameIsCata a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai facut oralul conform indicatiilor primite de la ginecolog totul este OK. Sperma este hranitoare si se prea poate ca te doare burtica exact din cauza ca nu ai inghitit sperma si acum ti-e foame putintel. Roaga-l sa te lase sa-i mai faci o data ca sa inghiti sperma sa-ti treaca durerea.

| intelboss a răspuns:

Se poate sa te doara daca a fost prima data posibil sa fi avut senzatia de greata sau ceva si sa iti fi incordat stomacelul sau nu stiu o sa treaca nu e de la oral oricum poti sa mai faci daca iti place si vei vedea atunci

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut!
Daca sexul sa-a produs fara ca el sa fac un dus este posibil din vina faptului ca barbati dupa ce urineaza raman stropi de urina pe penis iar dupa ce capul penisului este acoperit de piele se formeaza un fel de "Branza" si este posibil ca aceasta sa fie cauza.
Satai calma nu te alarma ca nu se va intampla nimic grav nu vei muri sau sa te duca in spital. Data viitoare ai grija sau daca nu mai vrei oral dar vrei sa ramai si virgina poti incerca in functie de placerile voastre sex anal Doar cu Prezervativ pentru a nu produce Fisuri Anale

| T0T a răspuns:

Copii voi jucati-va un sah lasati prostiile astea, nu sunt pentru varsta voasta. Copii inconstienti ce sunteti!

| TimoTimo a răspuns:

Probabil esti alergica la banane.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Felicitari, ieri aveai 14 ani si erai dupa un sex anal, azi ai crescut cu un an si ai trecut la sex oral, fara sa ne spui daca cele doua numere au fost consecutive! Durerea de burta poate fi si daca ai inghitit ceva ce nu trebuia, si aici ma refer ca poate fi si de la mancare.

| mihai69 a răspuns:

Păi d-aia te doare, că n-ai înghițit! Dacă mesteci gumă, nu te doare burta?

| Emilian65 a răspuns:

Toate astea sunt de la sexul oral intens si de lunga durata pe care l-ai facut cu iubitul tau.

| Ibrahimovic a răspuns:

rolling on the floor)))) rolling on the floor))))
Genial!

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Bravo... nu ai nimic...

| Hitback a răspuns:

E de la fasole cel mai sigur. stai linistita dupa ce o sa se termine flatulalația se va termina si durerea.

| Danysan a răspuns:

Vad ca cei de aici fac misto.Vezi ca ceva nu e oki, poate estu tu panicata si ti se pare. Totusi tu nu esti atenta la ceva esential.Ai fost la ginecolog tu nu si iubitu tau asa ca e posibil ca el sa fie purtatoru unei boli sexuale care s-a transmis la nivelu cavitatii bucale prin saliva si de ce nu sa fie ajuns is la nivelu esfago-faringian producand tot felul de surprize neplacute.Mergi cu iubitu la un control daca situatia nu se amelioreaza si mai ales tu in primul rand dar nu la ginecolog ci la medicu specific bolilor barbatesti.Pe langa asta burta te doare numai daca faci sex oral? Gandeste putin.

| MyNameIsAndreea123 explică (pentru Danysan):

Mi-am dat seama ce era. Mancasem ceva in neregula inainte si de acolo m-a durut.

| EMILYcrackhead a răspuns (pentru T0T):

Mai bine taci înainte sa vorbești. Legal este de la 13 ani așa ceva, informează-te înainte sa zici ceva.