| ♥«´¨`•°..Lory..°•´¨`»♥ a întrebat:

Buna TPU...Imi poate explica si mie cineva ce este acel lichid alb, lipicios ( ca sperma) ce o gasesc uneori pe lenjeria intima'?! Tinand cont ca nu am intretinut relatii sexuale, doar ca uneori... gasesc asa ceva pe chiloti! Este normal?!

Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MyRu13 a răspuns:

Acest lucru este perfect normal
nu-ti fa griji
acest lucru se intampla fetelor pana si femeilor
inainte de ati veni ciclul menstrual pentru prima data si pe parcursul anilor
daca ai nelamuriri intra pe noifetele.ro este un sitte pentru adolescente ce au nelamuriri
poti adresa acolo intrebare si i-ti va raspunde un specialisthappy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este normal, este secretia vaginala normala a fiecarei femei.

Abh
| Abh a răspuns:

Este leucoree, fiziologica daca este fada, are culoare albicioasa si este in cantitate mica.

| mariposa azul a răspuns:

Sunt niste eliminari la fetele care au menstruatie.sigur ca e normal, nu-ti face griji...Pa,pa