| piuuu a întrebat:

Buna TPUhappyimi poate recomanda cineva care a folosi Capsula de slabit? care a luat si a fost multumit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă te referi la asta http://www.capsuladeslabit.net/......slabit.jpg
Eu nu am luat (pentru că nu e recomandat sub 16 sau 18 ani, parcă, dar nici n-am nevoie), însă cunosc mai multe persoane care au luat, şi efectele au fost la fel.
Îţi reduce pofta de mâncare, mai ales de dulciuri, şi dacă bei multe lichide pe lângă, e numai bine. În vreo lună s-ar putea să slăbeşti 1-2-3 kilograme, depinde de corp şi dacă mai faci exerciţii sau una alta. De asemenea, mi s-a mai spus că cică ajută la reglarea menstruaţiei (dar asta nu ştiu dacă o fi pilula-minune sau o nutriţie ceva mai sănătoasă). Şi da, cele care mi-au spus asta au fost mulţumite :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi raspunsul pe care l-am dat utilizatorului Rebb00.Mult noroc.

| PushOn a răspuns:

In nici un caz nu conzuma, asa ceva ca sunt peroculoase, mai bine incearca remedi naturalewinking