| adelinazrsh a întrebat:

Imi puteti da idei de bauturi sau retete de medicina alternativa chiar si 'babesti' pentru grasimea de pe picioare?
Stiu de sport in prealabil ce exercitii trebuie sa fac dar nu e destul.
Funda! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| User2 a răspuns:

Erau niste țoiuri in care se baga ceva incins si imediat se punea pe piele.Atunci se extragea raceala de pe spate dar si extrage oarecum grasimea datorita temperaturii.