| AndreiV1111 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa slabesc sa dau jos din grasimea de pe abdomen si si picioare imi puteti trcomanda nise exercitii pe care sa le fac acasa si stiu ca in acelasi timp trebuie sa am si o alimentatie corespunzatoare imi mai puteti recomanda inca una va rog

Răspuns Câştigător
| Cortex a răspuns:

Nu exista exercitii care te ajuta sa slabesti doar intr-o anumita parte a corpului.Sa zicem abdomenul, daca faci abdomene nicidecum nu slabesti doar din acea parte a corpului, ci treptat scazi grasimea din mai multe zone.Ce poti sa faci e antrenament zilnic cu exercitii diversificate, un mar si o leguma cruda zilnic neaparat(recomandat morcov si radacina de patrunjel), sa nu mananci nimic dupa ora 18:00 si sa te hidratezi bine, depinde de greutatea ta dar in mod normal o persoana trebuie sa consume doi litri de apa zilnic.Nu manca pe nesimtite adica dupa ce simti ca te-ai saturat sa mai mananci pentru ca ai pofta mare, mananca exact cat are nevoie organismul tau si nu te infomena, doar daca vrei sa nu mananci nimic intr-o zi intreaga(in care vei consuma doar apa).

1 răspuns:
| ShamelessQboy a răspuns:

Dieta si banda!