| bianca154 a întrebat:

imi ziceti si mie ce pasta de dinti sa folosesc sa imi albeasca dintii? am cheltuit zeci de euro pe o gramada de paste de dinti si nici una nu mi-a folosit. am dintii putin galbeni, chiar daca nu fumez, si nu stiu ce sa mai fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Bursache a răspuns:

Iti recomand aceasta pasta de dinti: http://forever-aloe-vera.eu/produs/191

| seby005 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa mergi la un dentist sa faci un Detartraj si dupa care sa incerci sensodyne

| JustSimple a răspuns:

Foloseste suc de lamaie cu bicarbonat, aplica pe dinti, ridica buzele sa nu atingi dintii si stai max 3 min dupa aia spala-te normal.Bicarbonatul curata si sucul de lamaie e acid~dinti mai albi.fa tot asa pana obtii rezultatul dorit.paabig grincam asa ai sa arati! uite asa big grinbig grinbig grinbig grin

| Weeedha a răspuns:

Signal White Now! E foarte buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Florin a răspuns:

Eu iti dau un sfat, foloseste colgate!

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Du-te la un Doctor. Sigur te poate ajutawinking.