| Razvan_1066 a întrebat:

Bhuai care iti spune si mie o pasta de dinti care sa albeasca dintii...nu ii am galbeni. dar tot timpul vrei mai mult si asta ma face sa va intreb si pe voi ce pasta folositi pentru albire. multumesc! (funda pentru cea mai buna pasta care isi va face efectul)!

3 răspunsuri:
| Cici4Mici a răspuns:

Sfatul meu este sa nu credeti in minunile vazute la reclamele de TV sunt doar reclame mai ales cele care cica albesc dinti credeti-ma nu are rost este vrajeala poate singurele paste de dinti pe care eu le recomand si sunt bune (testat de mine)sunt cele pentru sensibilitatea dentara cum ar fi Sensodyne.Nu e bine sa folositi un fel de pasta mult timp pentru. ca putem face rezistenta la compozitia acestei paste si virrusii nostri fac rezistenta si se dezvolta de aceea ar fi ideal sa schimbam pasta de dintii mereu adica am luat un tub de Colgate azi si cand s-a terminat am luat Blendamed.Dar eu spun dupa parerea mea sa iei Colgate.

| SummertimeSadness a răspuns:

Sensodyne sau parodontaxwinking

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute